درباره دانش میراب امرتات

شرکت دانش میراب امرتات به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه امور بازرگانی و تجارت بین الملل در حال حاضر امکان ایجاد روابط تجاری قوی با کشور های اروپایی و آسیایی را داشته و آماده ارائه خدمات در تمامی زمینه های بازرگانی می باشد.

صادرات : از جمله خدمات این شرکت میتوان به صادرات انواع مشتقات نفتی و محصولات پتروشیمی ، صادرات مواد غذایی ، صادرات مواد معدنی ، صادرات فولاد و محصولات فلزی به کشورهای هندوستان ، جنوب شرق آسیا  و اروپا اشاره نمود . 

واردات : واردات انواع محصولات و ارائه ی مشاوره در این امور و ترخیص کالا نیز از توانایی های این شرکت میباشد که میتوان به  واردات محصولات غذایی از جمله برنج غلات و .... و همچنین مواد اولیه صنعتی از کشور هندوستان ، موز از کشورهایی چون فیلیپین ، هند ، و همچنین آناناس و نارگیل و الیاف و نخ و پنبه از هندوستان و گوشت از هندوستان را دارد.

شرکت دانش میراب امرتات از طریق همکاری با شرکای تجاری قدرتمند خود از جمله Anza General Trading , Klorex ,و  DME آلمان و همچنین عضویت در اتاق بازرگانی و صنابع ایران و آلمان مشاور و کارگزار مطمئن شما در امور بازرگانی و صادرات و واردات می باشد.

  Water Ways