صادرات خرما

شرکت دانش میراب امرتات با سالها سابقه در بازرگانی بین المللی میوه و محصولات کشاورزی، از شرکتهای پیشرو در صادرات خرمای ایران به شمار میرود.ما تلاش داریم تا بهترین محصول را از بهترین نخلستان های ایران برداشت نموده و با رعایت اصول بهداشتی در بهترین بسته بندی به مشتری ارائه نماییم. بازارهای عمده صادراتی انواع خرمای آگرو، کشورهای هند، پاکستان، ترکیه و روسیه می باشند.

صادرات زعفران

بزرگترین تولیدکننده زعفران جهان ایران می باشد ، به دلیل دارا بودن تنوع آب و هوایی، بسیاری از محصولات باغی و زراعی ایران از جمله زعفران ، دارای کیفیت عالی می باشد. طی چند سال اخیر ، میزان تولید زعفران ایران رشد قابل توجهی داشته که بخش گسترده ای از این تولیدات صادر می شود. زعفران از جمله محصولات مهم نباتات صنعتی ایران است و به دلیل اهمیت اقتصادی آن، طلای سرخ نام گذاری شده است . لذا شرکت دانش میراب امرتات آماده صادرات این محصول ارزشمند به تمامی کشور های دنیا می باشد.

صادرات تن ماهی

شرکت دانش میراب امرتات به توسعه فعالیتهای خود در بازارهای خارجی و افزایش صادرات کنسرو ماهی تن اقدام نموده است. این شرکت تلاش می کند تا با شناسایی نیازهای متناسب با بازارهای صادراتی کنسرو ماهی تن اقدام به عرضه محصول در این بازار ها نماید. همچنین در این شرکت توجه ویژه ای به بازارهای منطقه و حوزه خلیج فارس شده است و سابقه صادرات به این کشورها در این شرکت وجود دارد.


صادرات انواع کمپوت

محصول کنسرو و کمپوت تولید شده شما را به هر کجای دنیا که بخواهید به سفارش شما صادر میکنیم.شرکتدانش میراب امرتات سالهاست با بازرگانان اکثر کشورها رابطه تجاری مستقیم داشته و تجارب فراوانی در زمینه بازرگانی بین الملل کسب نموده است.


صادرات خشکبار

توجه داشته باشید برای صادرات محصولات خشکبار بویژه پسته که حجم ارسال آن به کشور های دیگر بسیار بالاست جزئیات متعددی وجود دارد که از جمله آن موارد مربوط به نوع بسته بندی و موارد مشابه دیگر که مرتبط با خود محصول می باشد لذا شرکت دانش میراب امرتات درابتدای امر مشاوره های لازم در این حوزه را ارئه نموده و سپس محصولات شما را بنا به نوع آن به کشور های مختلف صادر می نماید.