صادرات سنگ آهن

سنگ آهن نوعی سنگ معدنی حاوی رگه‌های آهن است که با فرایند ذوب و احیا آهن آن جدا می‌شود . شرکت دانش میراب امرتات این توانایی را دارد که از طریق شرکای تجاری خود سنگ آهن استخراج شده توسط معدن دارها را بهنقاط مختلف جهان صادر نماید.


صادرات سیمان - کلینکر

سیمان به دلیل حجم و فضایی که اشغال می کند ، در مقایسه با محصولاتی مانند تراشه ها یا فلزات ، ارزش پایینی دارد و نیز مسافت یا هزینه ترابری باعث شده تا در صادرات سیمان تاثیرگذار باشد. چین به عنوان بزرگترین تولیدکننده سیمان در جهان و ایران چهارمین تولیدکننده سیمان می باشند.

هند و آمریکا نیز در رده‌های دوم و سوم قرار دارند. بعد از ایران نیز که رتبه چهارم را به دست آورده است، برزیل و ترکیه ، رتبه پنجم بزرگترین تولیدکنندگان سیمان جهان را در سال 2013 به دست آوردند. روسیه ، ویتنام ، ژاپن ، عربستان سعودی ، کره ‌جنوبی ، مصر، مکزیک ، اندونزی ، تایلند ، آلمان ، پاکستان و ایتالیا نیز در رده‌های بعدی بزرگ‌ترین تولیدکنندگان سیمان قرار گرفتند.

بیشترین میزان تولید کلینکر ، به ترتیب کشور چین با 1 میلیارد و 900 میلیون تن، هند با 280 میلیون تن و آمریکا با 105 میلیون تن است.تولید کلینکر ایران حدود 80 میلیون تن می باشد.

صادرات سنگ گچ - گچ

نگ گچ یک ماده معدنی بسیار نرم است که از فشرده شدن کلسیم سولفات دو هیدرات درست می‌شود. شرکت دانش میراب امرتات این امکان را دارد تا محصولات شما را به تمامی نقاط دنیا به ویژه کشورهای منطقه خاورمیانه صادر نماید.