صادرات اوره

کود اوره از مشهورترین کودهای ازته می باشد و برای اغلب گیاهان بویژه غلات ، کود مناسبی بشمار می آید ، هیچ باقیمانده نمکی در خاک باقی نمی گذارد و غلظت املاح خاک را تغییر نمی دهد . از کل اوره تولیدی در جهان بیش از ۷۰% آن به مصرف کشاورزی وبقیه در تولید پودر ملامین ، افزودنی خوراک دام ، مصارف پزشکی و غیره استفاده می شود .

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر جهت صادرات کود اوره با ما تماس بگیرید.


صادارت متانول

اگر قصد صادرات متانول را دارید و به دنبال بازارهای هدف این محصول هستید و یا تاجر خود را شناسایی کرده اید ما تشریفات صادرات شما تاجر گرامی را ظرف زمان مقرر بی کم و کاست به انجام می رسانیم و مذاکرات و بستن قراداد با طرف تجاری بخشی از خدمات ما می باشد.صادرات تخصصی کالای خود را با متخصصان میراب تجارت امرتات انجام دهید.

صادرات آمونیاک

آمونیاک مهمترین ترکیب هیدروژنه ی ازت است که در طبیعت از تجزیهٔ مواد آلی ازت دار به‌دست می‌آید. با توجه به پتانسیل بالای کشور در تولیداین محصول شرکت دانش میراب امرتات آماده همکاری با تولیدکنندگان این محصول جهت صادرات آن می باشد.


صادرات پروپیلن

اتیلن و پروپیلن در شمار اصلی‌ترین محصولات پایه پتروشیمی قرار می‌گیرند که ارزش افزوده‌ای بیش از مواد اولیه پتروشیمی نظیر گاز و نفتا دارند. اما در این میان پروپیلن، به دلیل وضعیت عرضه و تقاضای متفاوت، نیازمند نگاه ویژه‌ای است. در سالهای اخیر توجه زیاد تولیدکنندگان به اتیلن، منجر به گسترش تولید اتیلن در مقابل پروپیلن گردیده است؛ به خصوص آنکه در مهمترین روش‌های معمول تولید پروپیلن نیز مقدار زیادی اتیلن تولید می‌شود. از این رو شرکت دانش میراب تجارت آمادگی خود را جهت همکاری با تولید کنندگان این محصول جهت صادرات اعلام می دارد.


صادرات گازوئیل

شرکت دانش میراب امرتات، در امور تهیه، تامین و صادرات فراورده های نفتی شامل، گازوئیل (نفت گاز)، قیر صنعتی (پالایشگاهی جی و پاسارگاد و ...) و گیلسونایت (قیر طبیعی و قیر معدنی هم نامیده می شود) از طریق منابع تولید کننده داخلی و خارجی فعالیت مستمر داشته و در حال توسعه فعالیت های خود در جهت توسعه بیشتر و دستیابی به بازار های جهانی می باشد.


صادرات مازوت

نفت کوره یا مازوت یکی از هیدروکربن‌های نفتی است که در مراحل تصفیه نفت خام پس از اتر و بنزین و نفت چراغ به دست می‌آید و چون سیاه رنگ است به نام نفت سیاه نیز خوانده می‌شود. این ماده ارزان‌ترین ماده سوختنی برای کوره حمام‌ها و تنور نانوایی‌ها و موتورهای دیزل و برخی نیروگاه‌ها است. شرکت دانش میراب امرتات آماده همکاری با تولید کنندگان جهت صادرات این محصول می باشد.


صادارت قیر

قیر ماده‌ای است سیاه رنگ و خمیری شکل که مصارف بسياري مانند ساخت آسفالت دارد. قیر انواع گوناگونی دارد که هر یک از انواع آن، دارای کاربرد خاصی است و از مشتقات نفت است و اغلب در پالایشگاه نفت تولید می‌شود. شرکت دانش میراب امرتات امکان صادر این محصول را به تمامی کشور های منطقه و چندین کشور اروپایی و آفریقایی را دارد.